Sa oled siin

Juhtumikorraldajate kontaktandmed

 

Sotsiaalteenuste osakond ja juhtumikorraldajate kontaktid

 

Sotsiaalteenuste osakond
Endla 8,
15092 Tallinn
Reg. kood: 70001975
Infotelefon: 612 1360 või 16106
Referent: 640 8118
Faks: 640 8155
E-post: info@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Sotsiaalteenuste juht Raivo Piiritalo

620 8394

Raivo.Piiritalo@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Palume juhtumikorraldaja vastuvõtule tulles sobiv aeg eelnevalt kokku leppida.

 

Juhtumikorraldaja

Kontaktandmed

Menetluspiirkond

Veroonika Bojetskaja

Endla 8, Tallinn 15092
Tel. 664 0116; 5860 0164
veroonika.bojetskaja@sotsiaalkindlustusamet.ee

Harjumaa

Urmas Nurk

Endla 8, Tallinn 15092
Tel. 620 8387; 5306 9610
urmas.nurk@sotsiaalkindlustusamet.ee

Harjumaa

Agnes Sõlg

Endla 8, Tallinn 15092
Tel. 620 8375; 5301 0899
agnes.solg@sotsiaalkindlustusamet.ee

Harjumaa

Katrin Baltmischkis

Endla 8, Tallinn 15092
Tel. 640 8148; 5385 6838
katrin.balmischkis@sotsiaalkindlustusamet.ee

Harjumaa

Tiina Kõiv

Jaama 15, Haapsalu 90507
Tel. 472 4032; 5552 3271
tiina.koiv@sotsiaalkindlustusamet.ee

Läänemaa Harjumaa

Krista Neidra

Lai 14, Pärnu 80010
Tel. 447 7640; 525 3883
krista.neidra@sotsiaalkindlustusamet.ee

Pärnumaa Harjumaa

Linda Lillemaa

Lai 14, Pärnu 80010
Tel. 447 7633; 513 8259
linda.lillemaa@sotsiaalkindlustusamet.ee

Pärnumaa

Liida Kaare

Lossi 12, Kuressaare 93816
Tel. 452 7701; 5919 4742
liida.kaare@sotsiaalkindlustusamet.ee

Saaremaa
Hiiumaa

Kaidi Ehamäe

Rüütli 25, Paide 72713
Tel. 603 0516; 5190 3969
kaidi.ehamae@sotsiaalkindlustusamet.ee

Järvamaa
Raplamaa

Eva Kikas

Vabaduse plats 6, Viljandi 71020
Tel. 435 0595; 5309 4241
eva.kikas@sotsiaalkindlustusamet.ee

Viljandimaa

Merit Kotsar

Vabaduse plats 6, Viljandi 71020
Tel. 435 0593; 5193 5037
merit.kotsar@sotsiaalkindlustusamet.ee

Viljandimaa

Piret Linnas

Pärna 24/1, Kohtla-Järve 30322
Tel. 339 5716; 5194 1062
piret.linnas@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ida-Virumaa

Arina Lipatova

Keskväljaku 1, Jõhvi 41531
Tel. 337 9715; 5197 9588
arina.lipatova@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ida-Virumaa

 

 

Ilona Illipe

Malmi 5A, Narva 20309
Tel. 357 9034; 5770 4453
ilona.illipe@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

 

Ida-Virumaa

Kristiina Kaldma

Keskväljaku 1, Jõhvi 41531
Tel. 337 9716; 5374 2230
kristiina.kaldma@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ida-Virumaa

Helbe Karukäpp

Ristiku 3, Jõgeva 48303
Tel. 776 2721; 5346 9596
helbe.karukapp@sotsiaalkindlustusamet.ee

Jõgevamaa

Tiia Tiivas

Tallinna 30, Rakvere 44311

Tel. 5307 0552

tiia.tiivas@sotsiaalkindlustusamet.ee

Lääne-Virumaa

Tiina Lobjakas

Põllu 1A, Tartu 50303
Tel. 744 8325; 5199 5234
tiina.lobjakas@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tartumaa

Marge Laks

Põllu 1A, Tartu 50303
Tel. 744 8326; 5193 8468
marge.laks@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tartumaa

Keiti Toomemägi

Põllu 1A, Tartu 50303
Tel. 744 7465; 5362 6559
keiti.toomemagi@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tartumaa

Tiina Haas

Põllu 1A, Tartu 50303
Tel. 744 8330; 5886 1487
tiina.haas@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tartumaa

Taimi Kuus

Kesk 12, Valga 68203
Tel. 767 1971; 5194 1556
taimi.kuus@sotsiaalkindlustusamet.ee

Valgamaa

Tiiu Taavel

Kesk 12, Valga 68203
Tel. 767 1972; 5361 3725
tiiu.taavel@sotsiaalkindlustusamet.ee

Valgamaa

Terje Ploom

Jüri 19A, Võru 65608
Tel. 782 7901; 5307 7149
terje.ploom@sotsiaalkindlustusamet.ee

Võrumaa

Maarika Pilt

Jüri 19A, Võru 65608
Tel. 782 7902; 5883 6331
maarika.pilt@sotsiaalkindlustusamet.ee

Võrumaa

Kadri Plato

J. Käisi 1A, Põlva 63305
Tel. 795 2122; 5192 0299
kadri.plato@sotsiaalkindlustusamet.ee

Põlvamaa

Kristi Keskpalu

J. Käisi 1A, Põlva 63305
Tel. 795 6310; 5302 3418
kristi.keskpalu@sotsiaalkindlustusamet.ee

Põlvamaa