Sa oled siin

Juhtumikorraldajate kontaktandmed

 

Sotsiaalteenuste osakond ja juhtumikorraldajate kontaktid

 

Sotsiaalteenuste osakond
Endla 8,
15092 Tallinn
Reg. kood: 70001975
Infotelefon: 612 1360 või 16106
Referent: 640 8118
Faks: 640 8155
E-post: info@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Sotsiaalteenuste juht Raivo Piiritalo 640 8110 Raivo.Piiritalo@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Palume juhtumikorraldaja vastuvõtule tulles sobiv aeg eelnevalt kokku leppida.

Kontaktandmed

Teeninduspiirkond

Kerli Heinsoo
15092 Tallinn, Endla 8,
tel. 664 0173
Kerli.Heinsoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Harjumaa

Liisa Luht
15092 Tallinn, Endla 8,
tel. 620 8375
Liisa.Luht@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Harjumaa

Katrin Baltmischkis
15092 Tallinn, Endla 8,
tel 640 8148
Katrin.Baltmischkis|ä|sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Harjumaa

Urmas Nurk
15092 Tallinn, Endla 8,
tel. 620 8387,  53 069 610
Urmas.Nurk@sotsiaalkindlustusamet.ee

Harjumaa,
Lääne-Virumaa

Krista Neidra
80010 Pärnu, Lai 14, kab.101
tel. 447 7640
Krista.Neidra@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pärnumaa

Linda Lillemaa
80010 Pärnu, Lai 14, kab.101
tel. 447 7633
Linda.Lillemaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Pärnumaa           

 

Tiina Kõiv
90507 Haapsalu, Jaama 15
tel. 472 4032
Tiina.Koiv@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Läänemaa, Pärnumaa

 

Liida Kaare
93816 Kuressaare, Lossi 12
tel 452 7701
Liida.Kaare@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Saaremaa, Hiiumaa 

Kaidi Ehamäe 
72713 Paide, Rüütli 25
tel. 603 0516
Kaidi.Ehamae@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Järvamaa,  Raplamaa

Aliis Kallaste
71020 Viljandi, Vabaduse plats 6
tel. 435 0595
Aliis.Kallaste@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Viljandimaa 

Merit Kotsar
71020 Viljandi, Vabaduse plats 6
tel. 435 0593
Merit.Kotsar@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Viljandimaa 

Piret Linnas
30322 Kohtla-Järve, Pärna 24/1
tel 339 5716
Piret.Linnas@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

 Ida-Virumaa

Ilona Illipe
20309 Narva, Malmi 5A
tel 357 9034
Ilona.Illipe@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Ida-Virumaa 

Arina Lipatova
41531 Jõhvi, Keskväljaku 1
tel 337 9715
Arina.Lipatova@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Ida-Virumaa 

Malle Peterson
41531 Jõhvi, Keskväljaku 1
tel 337 9716
Malle.Peterson@ sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Ida-Virumaa

Helbe Karukäpp
48303 Jõgeva, Ristiku 3
tel. 776 2721
Helbe.Karukapp@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

 Jõgevamaa

Tiia Orlovski
50303 Tartu, Põllu 1a
tel. 744 8329
Tiia.Orlovski@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

 Tartumaa

Tiina Lobjakas
50303 Tartu, Põllu 1a
tel. 744 8325
Tiina.Lobjakas@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

 Tartumaa

 

 

Marge Laks
50303 Tartu, Põllu 1a
tel. 744 8326
Marge.Laks@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

 Tartumaa

Simone Epro
50303 Tartu, Põllu 1a
tel. 744 7465
Simone.Epro@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Tartumaa

Tiina Haas
50303 Tartu, Põllu 1a
tel 744 8330
Tiina.Haas@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Tartumaa

Terje Ploom
65608 Võru, Jüri 19A
tel. 782 7901
Terje.Ploom@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Võrumaa 

Maarika Pilt
65608 Võru, Jüri 19A
tel. 782 7902
Maarika.Pilt@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Võrumaa

Kadri Plato 
63305 Põlva, J.Käisi 1A
tel 795 2122
Kadri.Plato@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

 Põlvamaa

Kristi Keskpalu 
63305 Põlva, J.Käisi 1A
tel 795 6310
Kristi.Keskpalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Põlvamaa

Taimi Kuus
68203 Valga, Kesk 12
tel. 767 1971
Taimi.Kuus@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

 Valgamaa

Tiiu Taavel
68203 Valga, Kesk 12
tel. 767 1972
Tiiu.Taavel@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Valgamaa

 

Lisainfo

  • Sisukorda
  • Sotsiaalteenustest
  • Õigusaktid
  • Blanketid
  • Kontaktid